wtorek, 28 stycznia 2014

Inspiracje: Postarzanie z błękitem w tle.

Witajcie Kochani!

Lubicie kolor niebieski? Niegdyś przechodziłam fazę na ten kolor, do tego stopnia, że połowa garderoby była w jego odcieniach :) Dziś niekoniecznie po niego sięgam, ale niedawno zauroczył mnie beżowo-błękitny różany motyw na papierowej serwetce. Wręcz nie mogłam się mu oprzeć! Szukałam tylko pomysłu do jego użycia...

Okazja nadeszła szybko, bowiem motyw idealnie przypasował mi na deseczkę na kalendarz, jaka była przedmiotem ozdabianym na jednym z pierwszych środowych pokazów w tym roku.
Pokazałam na nich szereg zabiegów, które pozwoliły na uzyskanie przedmiotu rodem ze starej angielskiej kuchni... - reliefy, przetarcia shabby chic, patynowania i na koniec kropkowanie zgrabnie połączyły się z subtelnym motywem.Do kompletu miały jeszcze powstać herbaciarka, serwetnik i podkładki pod kubki, ale... deseczka na kalendarz w trymiga znalazła samodzielnie dom u jednej z przemiłych Pań zaglądających do nas.

Za to praca stała się inspiracją szkatułki, jaka powstała w styczniu podczas jednego ze szkoleń indywidualnych. Błękitne róże, również patynowane, połączone za to z innymi technikami postarzania tła: "na cukier" oraz efektem kornika.
A Wy lubicie niebieski :)
Nawet jeśli nie, to mam nadzieję, że czym prędzej chwycicie za pędzle i spróbujecie swoich sił w postarzaniu. Wszystkie materiały znajdziecie w naszym e-sklepie i na naszych stacjonarnych półkach.


Ślę serdeczne pozdrowienia!
AgaBrak komentarzy: