sobota, 22 lutego 2014

Inspiracja: Wiosenna kamieniczka

(Słowem wstępu)
Kochani!
Od dziś inspirować Was będą, tym samym dołączając do naszego DT, dwie osoby, które wielu z Was, odwiedzających nas w sklepie doskonale zna. Natalia i Emila to młode, zdolne osoby, kryjące w sobie wiele kreatywności i oryginalnych pomysłów. Chętnie podzielą się z Wami swoimi eksperymentami i pracą z produktami z naszego sklepu.
Dziś witamy oficjalnie na blogu Natalię - Coursedream! :)
Jej poczynania możecie śledzić na funpagu na Facebooku >TU<


________________________________________________


Witam wszystkich bardzo serdecznie:)
Jest mi niezmiernie miło, że mogę dołączyć do grona projektantek DecoKreacji. Jestem bardzo podekscytowana nowym wyzwaniem i dołożę wszelkich starań, aby moje prace były inspiracją dla wszystkich. Zacznę od początku, prezentując pokrótce swoją osobę.
Mam na imię Natalia, moje prace można rozpoznać po pseudonimie Coursedream. Techniką decoupage zajmuję się od pięciu lat, ale dopiero ostatnie półtora roku sprawiło, że moje prace można pokazać większej publiczności, a to wszystko dzięki pracy i doświadczeniu zbieranym w sklepie stacjonarnym DecoKreacji, gdzie codziennie uczę się wielu nowych, wspaniałych umiejętności.  Oprócz decoupage zajmuję się również hmmm … wieloma innymi rzeczami związanymi z rękodziełem. Uwielbiam poznawać nowe techniki, jednak ostatnio wpadłam w szał beadingu, intensywnie ćwiczę nawlekanie koralików, by w niedługim czasie móc Wam bez wstydu pokazać również moją biżuterię.  


Dziś chciałabym pokazać jedną z moich ostatnich prac. Przed świętami Bożego Narodzenia ogromnym zainteresowaniem cieszyły się w naszym sklepie wspaniałe kamieniczki, wykonane z HDF. Fantastycznie prezentowały się jako lampiony, przyozdobione śniegiem i lodem. Ale nie jest to produkt zarezerwowany tylko na zimowy czas. Fantastycznie można je wykorzystać jako pojemnik na przybory biurowe i inne drobiazgi, są również świetną dekoracją, szczególnie zestawione po kilka obok siebie (a mamy ich w sklepie kilka wielkości i rodzajów >KLIK<).
Czując już powoli wiosnę chciałabym zaprezentować Wam pomysł na kamieniczkę wiosenną. 


Kamieniczkę z początku zagruntowałam i pomalowałam  na kolor kremowy dodatkowo nadając fakturę farbą na ściankach z okienkami. Po wyschnięciu nałożyłam masę samoschnocą, Glinkę Darwi  i utworzyłam fakturę cegły. Cegła i ścianki z okienkami poprzecierałam różnymi kolorami farb. Na koniec przykleiłam piasek marmurowy w kolorze zielonym imitujący trawę, a płotek skleiłam z zapałek. Całość została zalakierowana matowym lakierem w spray'u.


Mmmmm ja już czuję wiosnę! A Wy ? 


Pozdrawiam Was cieplutko 
Natalia CoursedreamZ naszego sklepu użyłam w pracy:
http://decokreacje.pl/kamieniczka-p-4908.htmlhttp://decokreacje.pl/glinka-darwi-biala-1000g-p-364.html

http://decokreacje.pl/podklad-akrylowy-230-ml-p-1215.html

Brak komentarzy: