piątek, 14 lutego 2014

Inspiracje: Sercowe sprawy

Decoupage i stylizacja mebli to moja pasja od wielu lat. Jednakże otwarcie DecoKreacji kilka lat temu otworzyło drzwi na nowe techniki. I muszę Wam przyznać - uwielbiam poznawać nowe! Nie zawsze jest czas, nie zawsze "to jest to", ale prawdą jest - że kreatywna głowa z pasją ciągle szuka... kreatywności :)
Szkoda tylko, że doba zdecydowanie jest za krótka bym mogła rozwinąć skrzydła i przepaść w kolejnej technice. :)

Lubię bawić się scrapbookingiem i cardmakingiem, chętnie do tych technik hobbystycznie w razie potrzeby sięgam. Jednak... kilka dni temu jednak dopadła mnie strzała amora i jak nic... rozkochał mnie w sobie Holmes! Papiery UHK Gallery cenię i podziwiam od dawna. Bardzo lubię na nich pracować - co tu dużo pisać: nie jestem wyjątkiem :)
Już w pierwszej chwili kolejna nowa kolekcja mnie zachwyciła, a gdy tylko padło hasło, że potrzeba męskie kartki na Walentynki, nie trzeba mnie było dłużej namawiać :)

Gdy więc udało się ululać dzieci do snu i w domu zapadła błoga cisza, noc była moja... i  "Zakochanego Holmesa"! Dołączył do nas też poczciwy Watson ;)
Subiektywnie powiem, że papiery tną się rewelacyjnie. Cięcie, gięcie, darcie, postarzenia, do tego genialne anatomiczne i streampunkowe grafiki i paski z tekstami - doprawdy, te kartki same się tworzą!Na ostatnim środowym pokazie zaprezentowałam część kartek z moich nocnych romansów starając się pokazać różne sposoby zabawy tymi papierami.Papiery genialnie do siebie pasują, pięknie współgrają. Ja dołączyłam do moich kartek zafarbowaną gazę, tuszowania, lakier szklący w aplikatorze.Tu skusiłam się na mixmediowe połączenie - chlapania farbą, wypukłości konturówek, gesso i lakier szklący nadały kartce fajne faktury.
A to kartka stworzona podczas pokazu:
Dla odmiany podczas środowego twórczego spotkania zrobiłam również kartkę w zupełnie innym stylu. Kolorowe papiery firmy Stamperia utrzymane w klimatach vintage, mało w Polsce znane, a wdzięczne do tworzenia kobiecych, romantycznych prac.Kochani, tym miłosnym akcentem życzymy Wam mnóstwo czułości i romantyzmu nie tylko od święta, ale i na co dzień! Dlaczego nie ofiarować takiej własnoręcznie zrobionej kartki czy jutro, za tydzień czy jakiegokolwiek innego dnia? Wszak to małe codzienne szczęścia budują te duże!


Miłości przez cały rok!

Materiały do stworzenia podobnych kartek oczywiście znajdziecie w naszym sklepie:
Pozdrawiam walentynkowo!
Agnieszka


Brak komentarzy: