piątek, 7 marca 2014

Inspiracja: Herbaciarka z babeczkami

Dzień dobry!

Rok temu z ogromną radością dołączyłam do grona Centrum Hobbystycznego DecoKreacje, pełnego pasji miejsca, gdzie, stacjonarnie, spotkać można mnie do dziś. Cieszę się, że od teraz mogę należeć także do Design Team’u i obok tylu uzdolnionych osób inspirować innych swoją twórczością.

Sztuką, w wielu jej formach, zajmuję się od najmłodszych lat. Jest to głównie malarstwo i rysunek, które łączę niestandardowo z przedmiotami codziennego użytku- drewnem i porcelaną.
Od siedmiu lat tworzę również w srebrze, od dwóch w technice wire-wrapping zamieniając moje miejsce pracy w prawdziwą kuźnię pełną ognia, szlachetnych metali i kryształów.
Moje prace można znaleźć tu Emilia Michniewicz - Silver & Art 

Jako wielbicielka słodkości przygotowałam dziś herbaciarkę z babeczkami. Szkoda, że nie są jadalne:)


Pracę nad skrzynką rozpoczęłam od zagruntowania farbą podkładową i dokładnego przeszlifowania drewna. Następnie, po pomalowaniu herbaciarki farbami akrylowymi aby dodać jej koloru, przystąpiłam do etapu, który lubię najbardziej – kompozycji serwetek. Tym razem wybrałam siedem serwetek; z niektórych wybierałam tylko drobne wzory lub elementy tła. Na koniec przypatynowałam brzegi, lekko je wyzłociłam i zabezpieczyłam kilkunastoma warstwami błyszczącego lakieru.

Pozdrawiam ciepło,
Emilia Michniewicz

 

Z naszego sklepu do pracy użyłam:

 http://decokreacje.pl/podklad-akrylowy-230-ml-p-1215.html


http://decokreacje.pl/images/zdjecia/lakiery/PENTA04.jpghttp://decokreacje.pl/postarzajaca-pasta-woskowa-antique-paste-20ml-gold-p-1885.html


Brak komentarzy: