środa, 30 kwietnia 2014

Inspiracja: Koralikowy gwiazdozbiór

Dzień dobry 

Jak pewnie wiele z Was należę do osób, które nie potrafią bezczynnie się lenić. Technikę Beading uwielbiam za efektowność, często nieprzewidywalność i za możliwość tworzenia w każdym miejscu. Po wielkanocnym świętowaniu przy stole postanowiłam zabrać się za moje ukochane koraliki. Już od dawna chciałam zrobić dla siebie elegancki ale jednocześnie rockowy naszyjnik. I tak powstał mój Gwiazdozbiór. 


W tej technice używam koralików firmy Toho. Z początku wybieram wzór w jaki miałyby układać się koraliki i dobieram kolory. Na mocną nitkę nawlekam koraliki w odpowiednim układzie. Po nawleczeniu odpowiedniej długości w ruch idzie szydełko. Naszyjnik powstał w przeciągu mniej więcej 8 godzin. 


Zachęcam wszystkich do tworzenia w tej technice. Wymaga ona z początku wiele cierpliwości, ale kiedy dojdzie się już do wprawy można robić cuda :) 


Jeśli chcielibyście z nami stawiać pierwsze kroki w tej technice to zapraszamy serdecznie do udziału w warsztatach - już w sobotę, 17 maja. Po bliższe informacje zapraszamy do nas osobiście lub prosimy o kontakt telefoniczny czy emailowy.

Pozdrawiam serdecznie 
Natalia - Coursedream 

Brak komentarzy: