wtorek, 13 maja 2014

Nowe wyzwania - Annie Sloan w Szczecinie

Witajcie Kochani!

Czy ktoś się za mną stęsknił? ;))) Mniej mnie ostatnio osobiście na blogu widać, ale nie znaczy, że nie działam(y). Ten kto do nas zagląda i śledzi Facebookowe nowości, ten wie :)

Ostatnie miesiące - mamowanie małej Ali i przymusowe zdystansowanie się do życia to dla mnie czas ciągłych refleksji i kolejnych przewartościowań. Jest to dla mnie szczególny czas z jeszcze jednego powodu.
W tym roku mija 10 lat od chwili gdy zaczęłam swoją przygodę z techniką decoupage, która zapoczątkowała wielką miłość do tworzenia, do rozpoczęcia pracy jako instruktor-warsztatowiec, do powstania DecoKreacji i całej tej wspaniałej machiny, wydarzeń i ludzi, których postawiło na mojej drodze życie.
10 lat twórczych poszukiwań. Najpierw samodzielnego budowania swojego warsztatu, później - gdy pojawiła się taka sposobność - doszkalania i poznawania nowości rynkowych. W między czasie odkrywania nowych technik, możliwości i poszerzania swojej wiedzy i umiejętności nie tylko w decoupage, ale ogólnie w technikach stylizacji różnych powierzchni, między innymi mebli.

To właśnie dzięki otwieraniu się na nowe i próbowaniu coraz to nowych produktów, które pojawiały się na polskim rynku natknęłam się kilkanaście miesięcy temu na farby Chalk Paint decorative paint by Annie Sloan. Najpierw było dłuuugie obserwowanie, poszukiwanie i czytanie w sieci informacji, zadziwienie i niedowierzanie, że naprawdę tak idealna farba istnieje i zastanawianie się, czy warto zainwestować - jestem pewna, że moje ówczesne wątpliwości dzieli/będzie dzielić wielu z Was, gdy styka się/będzie stykać w internecie, gazetach i innych mediach z produktami Annie Sloan. I całą sobą mówię Wam - Warto zainwestować! Warto spróbować!
To prawda, że pierwsze malowania tą farbą były dla mnie dużym zadziwieniem. Farba, ta - niepodobna do farb akrylowych, na których przyszło nam dotąd pracować - znacznie różni się w pracy, efekcie, sposobie zabezpieczania, ale jeden-dwa próbne projekty przekonały i odważyły do większych działań, z zachwytem i nieukrywaną przyjemnością. Dziś mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że kocham te farby i wiem, że jeszcze wiele razem zdziałamy i wiele ze sobą wypracujemy. I mam nadzieję, że nie raz wzajemnie się zaskoczymy - połączeniem, technikami, efektami.

Przez kilka miesięcy pracowałam z farbami Chalk Paint w zaciszu domowym, na potrzeby prywatne, ale zapragnęłam zarazić nimi Was :)
Z radością przyjęłam wiadomość od Sherri MacDonald z Brush z Konstancina Jeziornej o chęci podjęcia współpracy i przyjęcia mnie do "rodziny" :)
Tym samym z radością informujemy, że Centrum Hobbystyczne DecoKreacje jest oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem produktów Annie Sloan.
Wszystkich, którym niedaleko serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, w którym w sprzedaży są już farby w pojemnościach 100 ml i 1 l, woski, karty kolorów. Można zaczerpnąć inspiracje z książek Annie Sloan, a wkrótce ze szkoleń realizowanych przeze mnie.
Tych, którym do nas daleko - zapraszamy do naszego sklepu internetowego:

CHALK PAINT BY ANNIE SLOAN W NASZYM e-SKLEPIE > KLIK <
W każdą pierwszą środę miesiąca zapraszamy serdecznie na pokazy kreatywne z cyklu "Metamorfozy z Chalk Paint by Annie Sloan, podczas których będę prezentować Wam jak ta magiczna farba nadaje nowe życie i szlachetny wizerunek niepozornym przedmiotom.

Na pierwszym takim pokazie w maju pokazałam jak kiczowate złote i srebrne, totalnie nieciekawe ramki rodem ze sklepu "po 5 zł" z farbami Annie Sloan zupełnie zmieniają swój image.
Ekstremalnie - ale właśnie o to chodziło. Pomalowanej tak ramce nikt nie doda przymiotnika "plastikowy".
A wyobrażacie już sobie całą galeryjkę Waszych rodzinnych zdjęć w takich ramkach?
(Na górze ramki, przemalowane i stylizowane, na dole - przykład orginalnego wyglądu)Już wkrótce szkolenia, a na blogu oczekujcie kolejnych wpisów, w których farby Annie Sloan będę Wam przybliżała!

Dla mnie osobiście to piękne otwarcie nowej dekady w tworzeniu.
Aż jestem ciekawa ile nowego i pięknego ona przyniesie!

Serdecznie Was pozdrawiam i zapraszam do świata farb Annie Sloan.
Agnieszka Sowińska

Brak komentarzy: