wtorek, 13 maja 2014

Nowe wyzwania - Annie Sloan w Szczecinie

Witajcie Kochani!

Czy ktoś się za mną stęsknił? ;))) Mniej mnie ostatnio osobiście na blogu widać, ale nie znaczy, że nie działam(y). Ten kto do nas zagląda i śledzi Facebookowe nowości, ten wie :)

Ostatnie miesiące - mamowanie małej Ali i przymusowe zdystansowanie się do życia to dla mnie czas ciągłych refleksji i kolejnych przewartościowań. Jest to dla mnie szczególny czas z jeszcze jednego powodu.
W tym roku mija 10 lat od chwili gdy zaczęłam swoją przygodę z techniką decoupage, która zapoczątkowała wielką miłość do tworzenia, do rozpoczęcia pracy jako instruktor-warsztatowiec, do powstania DecoKreacji i całej tej wspaniałej machiny, wydarzeń i ludzi, których postawiło na mojej drodze życie.
10 lat twórczych poszukiwań. Najpierw samodzielnego budowania swojego warsztatu, później - gdy pojawiła się taka sposobność - doszkalania i poznawania nowości rynkowych. W między czasie odkrywania nowych technik, możliwości i poszerzania swojej wiedzy i umiejętności nie tylko w decoupage, ale ogólnie w technikach stylizacji różnych powierzchni, między innymi mebli.

To właśnie dzięki otwieraniu się na nowe i próbowaniu coraz to nowych produktów, które pojawiały się na polskim rynku natknęłam się kilkanaście miesięcy temu na farby Chalk Paint decorative paint by Annie Sloan. Najpierw było dłuuugie obserwowanie, poszukiwanie i czytanie w sieci informacji, zadziwienie i niedowierzanie, że naprawdę tak idealna farba istnieje i zastanawianie się, czy warto zainwestować - jestem pewna, że moje ówczesne wątpliwości dzieli/będzie dzielić wielu z Was, gdy styka się/będzie stykać w internecie, gazetach i innych mediach z produktami Annie Sloan. I całą sobą mówię Wam - Warto zainwestować! Warto spróbować!
To prawda, że pierwsze malowania tą farbą były dla mnie dużym zadziwieniem. Farba, ta - niepodobna do farb akrylowych, na których przyszło nam dotąd pracować - znacznie różni się w pracy, efekcie, sposobie zabezpieczania, ale jeden-dwa próbne projekty przekonały i odważyły do większych działań, z zachwytem i nieukrywaną przyjemnością. Dziś mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że kocham te farby i wiem, że jeszcze wiele razem zdziałamy i wiele ze sobą wypracujemy. I mam nadzieję, że nie raz wzajemnie się zaskoczymy - połączeniem, technikami, efektami.

Przez kilka miesięcy pracowałam z farbami Chalk Paint w zaciszu domowym, na potrzeby prywatne, ale zapragnęłam zarazić nimi Was :)
Z radością przyjęłam wiadomość od Sherri MacDonald z Brush z Konstancina Jeziornej o chęci podjęcia współpracy i przyjęcia mnie do "rodziny" :)
Tym samym z radością informujemy, że Centrum Hobbystyczne DecoKreacje jest oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem produktów Annie Sloan.
Wszystkich, którym niedaleko serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, w którym w sprzedaży są już farby w pojemnościach 100 ml i 1 l, woski, karty kolorów. Można zaczerpnąć inspiracje z książek Annie Sloan, a wkrótce ze szkoleń realizowanych przeze mnie.
Tych, którym do nas daleko - zapraszamy do naszego sklepu internetowego:

CHALK PAINT BY ANNIE SLOAN W NASZYM e-SKLEPIE > KLIK <
W każdą pierwszą środę miesiąca zapraszamy serdecznie na pokazy kreatywne z cyklu "Metamorfozy z Chalk Paint by Annie Sloan, podczas których będę prezentować Wam jak ta magiczna farba nadaje nowe życie i szlachetny wizerunek niepozornym przedmiotom.

Na pierwszym takim pokazie w maju pokazałam jak kiczowate złote i srebrne, totalnie nieciekawe ramki rodem ze sklepu "po 5 zł" z farbami Annie Sloan zupełnie zmieniają swój image.
Ekstremalnie - ale właśnie o to chodziło. Pomalowanej tak ramce nikt nie doda przymiotnika "plastikowy".
A wyobrażacie już sobie całą galeryjkę Waszych rodzinnych zdjęć w takich ramkach?
(Na górze ramki, przemalowane i stylizowane, na dole - przykład orginalnego wyglądu)Już wkrótce szkolenia, a na blogu oczekujcie kolejnych wpisów, w których farby Annie Sloan będę Wam przybliżała!

Dla mnie osobiście to piękne otwarcie nowej dekady w tworzeniu.
Aż jestem ciekawa ile nowego i pięknego ona przyniesie!

Serdecznie Was pozdrawiam i zapraszam do świata farb Annie Sloan.
Agnieszka Sowińska

1 komentarz:

ahmed pisze...

وقد توفر المؤسسة عملية ترتيب الأثاث وترتيبه داخل المركبات بأساليب مرتبة ومنظمة، ثم نقوم بوضع الزجاج مع بعضه في العربات بأسلوب ممنهجة ومحترفة، ونقوم بوضع الرخام بأسلوب منظمه حتي لا يتكسر الرخام، وبالتالي سوف يبلغ الأثاث بأمان بالعربات المختصة بلا خدش أو كسر، مقصد المؤسسة الأوحد هو الوصول العفش بأمان وسلام الوحدات السكنية أو القصور أو الفيلات وبدون أي فقدان العفش.
شركة نقل عفش
شركة نقل اثاث من الرياض الى قطر
شركة نقل عفش من الرياض الى قطر
شركة نقل عفش بالطائف