czwartek, 24 lipca 2014

Kreatywne Wakacje w DecoKreacjach

Kochani!
Wakacje w pełni. Mamy nadzieję, że pełne są one dla Was i Waszych pociech fascynujących wojaży i przygód. Jeśli jednak w międzyczasie pomiędzy innymi atrakcjami, chcielibyście zapewnić swoim dzieciom czy wnukom fajną kreatywną zabawę - zapraszamy serdecznie do nas!
Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy program dwóch cykli warsztatów kreatywnych, jeszcze w lipcu oraz w sierpniu. Poniżej przedstawiamy plan na poszczególne dni.

Koszt pojedynczych zajęć: 30 zł
Przy jednorazowym wykupie co najmniej 3 zajęć albo uczestnictwie w zajęciach rodzeństwa: 25 zł

Serdecznie zapraszamy!
Plan wakacyjnych warsztatów:

28.07-01.08.2014
Godzina 11.00-12.30

Poniedziałek – Wakacyjne pudełeczko na skarby małego podróżnika.
Każde dziecko z wakacyjnych wypraw przywozi ze sobą skarby. Muszelki, kamyczki, patyczki, to wszystko będzie miało swoje miejsce w pudełeczku zdobionym techniką decoupage .

Wtorek – Praktyczne pokrowce na okulary, telefon, małe drobiazgi.
Za pomocą filcu, uszyjemy lub skleimy wspaniałe pokrowce, które z pewnością przydadzą się przy przechowywaniu kluczy, telefonu lub okularów. Dodamy do tego różne wstążki, koronki guziki, zapewniamy miłą, kreatywną zabawę.

Środa – Zakładka do wakacyjnych lektur.
Dla tych dzieci, które lubią również czytać o wakacyjnych przygodach mamy coś specjalnego. Podczas warsztatów ozdobimy zakładki kolorowymi papierami, serwetkami. Z takimi zakładkami czytanie będzie jeszcze fajniejsze!

Czwartek – Kwiatowe opaski do włosów
Każda, nawet duża dziewczynka uwielbia ozdoby do włosów. Jeszcze większą radość sprawiają jeśli są one wykonane przez nas samych. Podczas zajęć stworzymy własnoręcznie opaski wykorzystując kolorowe materiały, wstążki i koraliki.

Piątek – Wyścigówki wyścigowe z papieru.
Gwarantujemy fantastyczną zabawę również dla chłopców. Wykorzystując karton, kolorowe kawałki papieru stworzymy mega szybkie wyścigówki wyścigowe.


18.08 – 22.08.2014
Godzina 11.00-12.30

Poniedziałek- Wieszaczek na ubranie z własnym imieniem.
Podczas zajęć każde dziecko ozdobi kolorowymi serwetkami wieszak na ubranie techniką decoupage. Dodatkowo wykorzystamy stempelki, szablony, konturówki a na koniec na wieszaku wypiszemy swoje imiona.

Wtorek – Piankowe niegroźne zwierzaki
Na warsztatach pobudzimy mocno naszą wyobraźnię i zaprojektujemy nowe gatunki zwierząt, które później skonstruujemy z kolorowych kreatywnych pianek. Będzie głośno, zabawnie i twórczo!

Środa – Imprezowe czapeczki z papieru.
Jak zabawa, to koniecznie z kolorowymi akcesoriami! Podczas zajęć nauczymy się jak stworzyć własnoręcznie kolorowe imprezowe czapeczki z papierów. Wykorzystamy również do tego kawałki materiałów i wstążki.

Czwartek – Ozdobne serduszka 3D
Podczas zajęć stworzymy oryginalne ozdoby do pokoju. Drewniane serca przyozdobimy, masą plastyczną, stempelkami oraz farbami akrylowymi.

Piątek - Wesoła niezapominajka.

Z myślą o rozpoczęciu roku szkolnego, aby żadne ważne informacje nam nie umknęły, stworzymy zabawne niezapominajki na sprężynce. Przy zdobieniu pomogą nam farby, serwetki, konturówki. Oj będzie wesoło ;)


Brak komentarzy: