poniedziałek, 4 lutego 2019

Fotorelacja: Warsztaty Stylizacji mebli farbami Annie Sloan - stopień II

Kilka dni temu gościłyśmy w naszej pracowni roześmianą ekipę Pań gotowych zgłębić kolejne techniki pracy z farbami Annie Sloan i poznać kilka trików z naszego warsztatu malarskiego ;)
Przyznam, że bardzo lubię te warsztaty, bo po pierwszych wprawkach na warsztatach Stylizacji mebli I Stopnia zawsze otwierają oczy Uczestnikom na kolejne nieskończone możliwości farb AS, łączenia ze sobą technik i zabawy nimi, tak by powstawały naprawdę nietuzinkowe meble. Nie tylko ładnie odmalowane, ale przede wszystkim pięknie wystylizowane. Lubię widzieć te iskry budzącej się kreatywności w Waszych oczach :)

Na tych warsztatach poruszamy temat patynowania i eksponowania snycerki i wypukłości na meblach (tworząc je na naszych testowych deskach samodzielnie), pracujemy z efektem "wash" pokazując spore spectrum efektów - od efektu patyny, przez efekty marmuru do blendowania i cieniowania kolorami. Rozmawiamy o efekcie ombre, cheepy look. Złocimy i srebrzymy szlagmetalem i szlagaluminium, ale pracujemy też na pastach pozłotniczych. A na koniec zabawa w zdobienie tkanin - cieniujemy i malujemy wielowarstwowo torby na zakupy, ale w ten sam sposób można farbować i malować poszewki, zasłony, bieżniki czy... ubrania :)
Słowem - jest bardzo efektownie!


Dziękujemy serdecznie każdej Uczestniczce z osobna! To była bardzo twórcza i roześmiana sobota!
W warsztatach Stylizacji Mebli czeka nas niestety chwilowa przerwa, ale jak tylko będzie to możliwe to do nich wracamy. Śledźcie nasze strony! :)

/A./

5 komentarzy:

Unknown pisze...

Było cudnie:) dziękuje i proszę o jeszcze !

Unknown pisze...

Aaa, - JO Biżuteria Autorska - wykonana praca jest obecna na zdjęciach 🥰

DecoKreacje Home&Decor pisze...

Pani Joasiu, wiem, widzę i podziwiam! Piękne tło dla równie pięknej i unikalnej biżuterii! <3
Cieszę się, jak pięknie je Pani wykorzystała <3

Będziemy myśleć, co tu jeszcze twórczego podziałać! :)

ahmed pisze...

https://insects30.jimdofree.com/2019/01/12/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%81%D8%AD%D8%A9-%D8%AD%D8%B4%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%85

good days pisze...نقدم افضل خدمات نقل العفش من الرياض الى الامارات و الى دبي و ابو ظبى
فنحن افضل
شركة نقل اثاث من الرياض الى دبي


شركة شحن عفش من الرياض الى الاردن