czwartek, 7 lutego 2019

Podążaj za białym królikiem czyli mixed mediowe szaleństwo Alicjowe

Motyw "Alicji w krainie czarów" od kilku tygodni zawładnął trendami w twórczym świecie. To między innymi za sprawą jednej z najnowszych kolekcji wiosenno-letnich firmy Stamperia. Znajdziecie w niej papiery scrapbookingowe i ryżowe, drewniane wycinanki, stemple i dużo innych elementów - słowem, jak na Stamperię przystało cały cudowny zestaw narzędzi do stworzenia pięknych prac w jednej stylistyce. Wszystko to już niedługo pojawi się również w naszym sklepie. W chwili obecnej cieszymy się piękną kolekcją papierów, która już po raz kolejny zaowocowała ciekawym projektem, tym razem podczas naszego cotygodniowego poniedziałkowego pokazu kreatywnego.

"Alicja w krainie czarów" jest dla mnie ponadczasową powieścią. Kiedyś jako dziewczynka kochałam oglądać produkcje Disneya. Dzieciństwo lat 90. - ech! To były czasy pięknych bajek! Fascynował mnie w "Alicji" świat kolorów. Niesamowicie intrygujący był dla mnie kot i królik, który wciąż biegał z zegarkiem w ręku. Jako nastolatka trzymałam już w ręku książkę i czytałam ją od deski do deski. Jestem wielką fanką filmów Tima Burtona i za jego sprawą Alicja znów skradła moje serce.
Tak właśnie widząc te piękne papiery Stamperii, nie mogłam sobie odmówić stania się właścicielką całego zestawu papierów i stworzenia z niego projektów.

Podczas pokazu chciałam trochę zainspirować Was jak można łączyć ze sobą różne techniki. Tutaj papiery do scrapbookingu zostały zmediowane. Bazą do stworzenia naszej pracy stał się mały drewniany domek, który potraktowałam czarnym gesso. Okienko od Wycinanki zostało pokryte heavy body gel'em i pomalowane metalicznymi farbami Glamour (obydwa produkty marki Pentart), które wręcz kocham!  W środku dokleiłam gazę oraz kulki 3D. Wyciski z foremek silikonowych dodały uroku całej pracy. Na koniec w niektórych miejscach posypałam pracę Mineral Powder z Pentartu - proszkiem uzyskanym ze skruszenia minerałów - który delikatnie dodał połysku i urozmaicił fakturę. Lubię go bardzo, za różnorodność kolorów i to jak ładnie wykańcza pracę.Alicja w krainie czarów pojawia się również na naszych sobotnich warsztatach 23 lutego.
Tam zaczarowany świat Alicji zamkniemy w exploding box. Może i Wy się skusicie na wejście z nami w ten zaczarowany świat? :)Wszystkie materiały do stworzenia domku można nabyć u nas w sklepie stacjonarnym, a już niedługo w sklepie internetowym (przypominamy: pracujemy nad nową platformą sklepową :) ).

Pozdrawiam Was serdecznie,
Natalia


2 komentarze:

Anna Szałkowska pisze...

Piękny Exploging Box! Widziałam na "żywo"jak robiłam zakupy w sklepie:) Zdjęcia nie oddają uroku ...

DecoKreacje Home&Decor pisze...

Bardzo dziękujemy za przemiłą opinię! <3
Cieszymy się bardzo, że projekt "na żywo" podoba się jeszcze bardziej :)