wtorek, 9 kwietnia 2019

Owieczka i przegląd past strukturalnych.

Na naszych pokazach wciąż trwała wielkanocna atmosfera.
W zeszły poniedziałek na naszym kreatywnym spotkaniu tym razem zainspirowała mnie owieczka, która stała w swoim stadzie w naszych DecoKreacjach i - zupełnie nie wiem czemu - mało kto potrafił dostrzec w niej ciekawą formę do ozdobienia. Zupełnie nie wiem czemu! Ja Wam pokaże, że przy odrobinie kreatywności wszystko się da! :)

Owieczkę oczywiście jak zwykle na początek zagruntowałam gesso, a później postanowiłam pobawić się i zaprezentować zebranym niemalże wszystkie pasty strukturalne jakie mamy na naszych półkach. Owieczka jest dwustronna. Na jednej stronie przez szablon z okręgami od Stamperii nałożyłam  Heavy body pasta. To pasta która po wyschnięciu nie opada i potrafi zrobić bardzo ładny efekt 3D. Z drugiej strony nałożyłam: Pastę pękającą, pastę piaskową oraz naszą ulubioną masę super lekką, w której odcisnęłam koronkową serwetkę. Na dole użyłam pasty, która daje efekt mchu. Całość podmalowałam delikatnie szarością i bielą, by uwidocznić faktury, jakie nam powstały z kombinacji wszystkich past.
Owieczka pięknie prezentuje się teraz na naszej półce i czeka na Wasze pomysły ozdobienia pozostałych owieczek z jej stada :)
A Wam jak się podoba?
Wszystkie materiały do stworzenia podobnej owieczki i różnych innych dekoracji można nabyć u nas w sklepie stacjonarnym, a już niedługo w sklepie internetowym (przypominamy: pracujemy nad nową platformą sklepową :) ).

Pozdrawiam Was serdecznie,
Natalia

Brak komentarzy: