piątek, 26 kwietnia 2019

Wyjątkowy pokaz wielkanocny

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi odbył się w DecoKreacjach wyjątkowy pokaz. Wiemy, że trudno było dołączyć do nas kiedy obowiązki przedświąteczne wzywały, ale mimo wszystko nie zawiedliście nas! Pokaz ten był szczególny ponieważ postanowiłyśmy przekazać uzbierane pieniądze na Fundację Małych stópek w Szczecinie. Bractwo Małych Stópek (BMS) to zarejestrowana prężnie działająca i realnie pomagająca fundacja - grupa osób, które łączy idea obrony wartości ludzkiego życia od samego poczęcia aż do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. W ciągu dwóch dni uzbieraliśmy wspólnie 170 zł. Wzruszające było dla mnie osobiście, kiedy biegnąc do pracy zahaczaliście o naszą pracownię i dorzucaliście się do naszej skrzynki. DZIĘKUJEMY!

Podczas pokazu ozdobiłam gąskę w klimacie shabby chic. Pojawiła się na niej serwetka z motywem angielskich róż, którą podzieliłam na dwie części i przykleiłam w dwóch miejscach. Całość wycieniowałam i dodałam odbicia stempli z motywem pisma. Dodatkowo gąskę pochlapałam farbą, a na szyi przewiązałam usztywnioną kokardkę.
Jeśli kogoś udało mi się zainspirować, to gąski jeszcze stoją u nas w DecoKreacjach i czekają na Wasze pomysły. To przecież cudna ozdoba wiosenna ;)

Wszystkie materiały do stworzenia podobnej gąski i różnych innych dekoracji można nabyć u nas w sklepie stacjonarnym, a już niedługo w sklepie internetowym (przypominamy: pracujemy nad nową platformą sklepową :) ).

Pozdrawiam Was serdecznie,
Natalia

1 komentarz:

Wiola z bloga Mam na to plan pisze...

Pora powróci do decoupage, bo mi tego brakuje. Te prace mają jakąś nostalgie w sobie.