poniedziałek, 27 maja 2019

Dzień mamy i farby Annie Sloan

Ostatnio będąc na kawie u moich rodziców, zobaczyłam tacę z moich początków twórczych. Pomyślałam sobie " O nie! Głęboko schować natychmiast!". Znacie to? ;)
Początki są zawsze trudne, chociaż wtedy z dumą patrzyłam na moją każdą kolejną pracę.  Dlatego pomyślałam, że nowa taca będzie idealnym pomysłem na prezent dla mojej mamy. I tak na zeszłotygodniowym pokazie powstała taca w klimacie vintage.

Wybrałam dużą tacę z sercami po bokach. Pomalowałam ją kolorem Old White z palety farb Annie Sloan, a następnie przykleiłam na środek serwetkę. Po bokach wykorzystałam szablon z paskami od firmy Candence. Postanowiłam troszeczkę przerobić moją serwetkę, ponieważ moja mama lubi delikatne kolory dlatego skorzystałam z pięknego koloru Emile (wrzos z fioletem) oraz koloru French Linen i podcieniowałam nasze paski i całą resztę tacy. na górze i na dole tacy odbiłam przepiękne stemple od Primy z motywem kwiatowym.  Na zewnętrznej stronie zrobiłam odcisk z foremki silikonowej z Primy masą Das. Całość pocieniowałam trzema wcześniej użytymi kolorami, a na koniec dodałam kropki farbą rozcieńczoną z wodą. Pamiętajcie, że taka taca musi być zabezpieczona lakierem odpornym na gorące szklanki i ewentualne zachlapania wodą. A tak prezentuje się taca. Wszystkim mamom składamy najserdeczniejsze życzenia!


Wszystkie materiały do stworzenia podobnej tacy i innych dekoracji można nabyć u nas w sklepie stacjonarnym, a już niedługo w sklepie internetowym (przypominamy: pracujemy nad nową platformą sklepową :) ).

Pozdrawiam Was serdecznie,
Natalia

Brak komentarzy: