środa, 29 maja 2019

Fotorelacja: List miłosny

"List miłosny"... Ach! To były jedne z najbardziej wyjątkowych warsztatów!
W DecoKreacjach pracuje już dłuższy czas. Warsztaty prowadzę od około 4 lat, jednak nasze ostatnie sobotnie spotkanie pozostanie w mojej pamięci na długo! Powstały piękne kuferki z efektem rdzy, struktur, dekorów i listu zamkniętego w sercu. Każda z Pań miała już swoją wizję na co przeznaczy swoją pracę lub komu ją ofiaruje - zapewne dzięki tej dedykacji i wkładanemu w tworzenie całego serca i uczuć powstały tak piękne prace! Termin warsztatów całkiem celowo zbiegł się z Dniem Matki, a obecność na nich była dla dwóch Pań prezentem od swoich córek - czy to nie wspaniały pomysł? :)
W sobotę pracowała u nas także Kocia pracownia. To trzy przezdolne kobietki i równocześnie trzy pokolenia - babcia, mama i córka. Często wpadają do nas i zarażają nas swoją nieograniczoną wyobraźnią, nieustającą weną i energią, a mają jej niesamowicie dużo! (Ich prace możecie oglądać tutaj https://kociapracownia.wordpress.com/)
Prace wszystkich Pań możecie oglądać poniżej. Bardzo dziękuje wszystkim za liczne przybycie i za taką cudowną atmosferę :).Z naszych warsztatów nikt nie wychodzi czysty, chociaż niektórzy mają na to sposoby ;) 


A tutaj część Kociej pracowni w pełni zaabsorbowane tworzeniem ...Kuferki gotowe! :)

 
Wszystkim Paniom bardzo dziękuję! To była na prawdę wyjątkowa sobota! 

Brak komentarzy: