środa, 22 maja 2019

Różne kolory w komplecie

Wszelkie techniki postarzeń świecą teraz triumfy na twórczych salonach. Bardzo modne są w ostatnim czasie meble i dodatki do wnętrz stylizowane na stare.
Na jednym z ostatnich pokazów ozdabiałyśmy taki miły, klimatyczny gadżet domowy --- podkładki pod kubki w pudełku. Do ich ozdobienia posłużyły farby Decor Paint z Pentartu i technika transferu. Najpierw podkładki pomalowałam na bazę w białym kolorze, a następnie każdą z nich na sześć różnych. Lubię te farby ze względu na ich piękne stonowane vintagowe kolory i łatwość w uzyskiwaniu postarzeń - ze względu na talkową bazę, farby te bardzo łatwo się przecierają. Tak i tym razem każdą z podkładek przetarłam papierem ściernym uzyskując ciekawy efekt postarzenia.  Wydrukowane wcześniej (na laserowej drukarce) grafiki, przeniosłam techniką transferu na podkładki. Jeszcze tylko przepatynowanie brązową pastą woskową oraz  kropeczki, które zawsze dodają uroku ;), i gotowe!Na drugi dzień po pokazie postanowiłam dorobić jeszcze do podkładek pudełeczko. Pamiętacie dwuczęściową foremkę, którą prezentowałam Wam ostatnio na filmiku z nowościami? Tutaj ta foremka świetnie się sprawdziła. Piękny motyw koronki idealnie pasował do kompletu. Zdecydowałam się na pudełeczko w kolorze oliwkowym, ale środek pomalowałam na piękny odcień skorupki jajka. Na dnie również wykonałam transfer, i powtórzyłam zabieg z przecierką, patynowaniem i kropkowaniem. 

                                              
                 I jak Wam się podoba mój komplet kawowy? Jest kolorowo, ale w jednym stylu. Idealnie do mojego mieszkania :)

Wszystkie materiały do stworzenia podobnej pracy i innych dekoracji można nabyć u nas w sklepie stacjonarnym, a już niedługo w sklepie internetowym (przypominamy: pracujemy nad nową platformą sklepową :) ).

Pozdrawiam Was serdecznie,
Natalia

Brak komentarzy: