środa, 15 maja 2019

Skrzynka na I Komunię Świętą

Witajcie po długiej majówce. Wypoczęci? Ja wciąż nie mogę do tej pory zapomnieć widoku pięknych gór jeszcze pokrytych śniegiem. No ale cóż, trzeba było wrócić do codzienności, na szczęście ta moja codzienność jest też fajna ;)

W tym poście chciałabym wrócić jeszcze do naszego ostatniego pokazu w kwietniu. Ozdabiałyśmy skrzynkę techniką decoupage na Pierwszą Komunię Świętą Amelki, do ozdobienia którego wybrałam piękny papier ryżowy z anemonami. Przyznam Wam, że uwielbiam ten wzór i już nie raz wykorzystywałam go w projektach zarówno komunijnych jak i ślubnych, a papiery Decomanii są idealną opcją na tworzenie decoupage malarskiego i wtapianie wzorów domalowywaniem tła i cieniowaniami. Tak też zrobiłam i tym razem. Technika cieniowania nie należy do najłatwiejszych, więc ostatnio często prezentuje ją na pokazach, abyście mogli się bacznie przyglądać jak wykonać ją poprawnie (dlatego też warto wpadać na nasze pokazy i zobaczyć to na żywo ;) ).

Po wycieniowaniu gdzieniegdzie dodałam szablon ze Stamperii, który pięknie wypełnił nam puste miejsca. Jeszcze tylko napis (oj, to wymaga wielkiej precyzji, ale to zawsze kwestia wprawy ;), mały zabieg postarzający przez pokropkowanie i lakier matowy na koniec i gotowe!
 Mam nadzieję, że Amelce spodoba się prezent od rodziców i będzie miała piękną pamiątkę tego uroczystego dnia na całe swoje życie.
Wszystkie materiały do stworzenia podobnej skrzynki i innych dekoracji można nabyć u nas w sklepie stacjonarnym, a już niedługo w sklepie internetowym (przypominamy: pracujemy nad nową platformą sklepową :) ).

Pozdrawiam Was serdecznie,
Natalia

Brak komentarzy: