piątek, 24 maja 2019

Ten wyjątkowy dzień

Podczas pokazów pracujemy w różnych technikach. Staramy się Wam pokazać i zainspirować różnymi tematami. Tym razem w moje ręce wpadł świetny papier ryżowy od Stamperii, który na pierwszy rzut oka jest mało ciekawy. To jeden z serii papierów zaprojektowanych specjalnie przez Monicę Allegro, przodową instruktorkę Stamperii. Biały papier z czarnymi konturami? Po co? Co z nimi zrobić? Ale nudy! A nie prawda! Te papiery ryżowe są wielkim ułatwieniem dla tych, którzy nie wyróżniają się wielkim talentem do malowania, ale przede wszystkim otwierają całą gamę możliwości i najróżniejszego wykończenia w różnych stylach, w zależności co nam w duszy gra. Właśnie przy tych papierach mamy szansę się artystycznie "wyżyć" i pobawić różnymi preparatami i technikami.
Wybrałam z naszej oferty sklepowej papier ryżowy z konturem kobiety w pięknej sukni  i przykleiłam na blejtram wielkości 30x40. Zarówno na papier jak i pozostałe części blejtramu ponakładałam różnego rodzaju pasty strukturalne budując efekt 3D. Do pomalowania tła użyłam farb Decor paint w pastelowych kolorach różu i oliwki. Na suknię dokleiłam mix wycisków kwiatków różnych foremek silikonowych, a zwiewności delikatności dodały motylki również odciśnięte z foremek. Sylwetkę kobiety pomalowałam, a na koniec podcieniowałam tak, by dodatkowo wyróżniała się z tła. Piękna panna młoda, czy też po prostu kobieta w sukni, znalazła już swój dom i zawiśnie na ścianie u jednej z naszych klientek. Bardzo dziękuję za takie wyróżnienie :)

Blejtram ujął za serce wiele osób, dlatego pracę powtórzymy podczas warsztatów 13 lipca (sobota) o godzinie 10:00. 
Więcej informacji odnośnie warsztatów znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/362372314407106/


Wszystkie materiały do stworzenia podobnej pracy i innych dekoracji można nabyć u nas w sklepie stacjonarnym, a już niedługo w sklepie internetowym (przypominamy: pracujemy nad nową platformą sklepową :) ).

Pozdrawiam Was serdecznie,
Natalia


1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Bardzo zdolna Natalia stworzyła przepiękny obraz.
Gratuluję zdolności.
Ania W.