czwartek, 13 czerwca 2019

Inspirujące biżuteryjne warsztaty z Gurianą

Biżuteria dla kobiet jest ważnym elementem stroju, często to ona sobą "ubiera" kobietę. Każdej z nas podoba się coś innego i to jest piękne! Cieszymy się, że na rynku obecnie jest taki wybór i każda z nas może znaleźć coś w swoim guście. My zdecydowanie stawiamy na oryginalne i niepowtarzalne wzory. Taką nietuzinkową biżuterię tworzy właśnie Dorota Guriana, a jej warsztaty są zawsze pełne nowych pomysłów, które  rodzą w nas wiele inspiracji! 

Tym razem Guriana przyjechała do nas z dwoma projektami naszyjnika i projektem bransoletki. W piątek wspólnie tworzyłyśmy Wisior memory z żywicą Ice Resin. Guriana zachwyca nas w dużej mierze tym, że wykorzystuje to co jest nam już znane, ale pokazuje to w całkowicie nowej odsłonie, na innym materiale i w połączeniu z niebanalnymi dodatkami. Takie też były te warsztaty.
W sobotę od godziny dziewiątej pracowałyśmy nad letnią bransoletką. Ten projekt wymagał dużo cierpliwości (kto przyzna mi rację ? :D). Tutaj czekało nas sporo nawlekania koralików i łączenia ich z elementami metalowymi. Bransoletka jest idealna do letnich kreacji, a dodatkowo jest bardzo wygodna i od soboty noszę ją codziennie! 
Po południu pracowałyśmy nad naszyjnikiem. Przyznam, że to projekt na który czekałam najbardziej! Szczęśliwa siódemka to naszyjnik pełen blaszek, śrubek, okuć i kamieni. Jest zachwycający!
W każdym kolejnym projekcie, który realizuje u nas Guriana jest wiele eksperymentów i nowych rozwiązań. I za to właśnie ją uwielbiamy i mamy nadzieje, że ten trzeci raz w Szczecinie nie będzie ostatnim! 

 

 


    

Obserwujcie nas, bo kolejne warsztaty z Gurianą już jesienią ;) 

Brak komentarzy: