wtorek, 4 czerwca 2019

Żyrandol z koronką

Piękne domy to w dużej mierze zasługa wyjątkowych dekoracji i dbania o każdy szczegół. Ja uwielbiam upiększać swoje mieszkanie własnoręcznie robionymi skrzynkami, obrazami. Często też zmieniam dekoracje, bo nie lubię nudy. Na moich ścianach w mieszkaniu można zaleźć dużo zdjęć z podróży i spotkań z moimi przyjaciółmi.

Zainspirowana ostatnią wizytą u Magdy (http://madalena-art.pl/ ), która jest właścicielką pięknej galerii z meblami i wyjątkowymi ubraniami, postanowiłam stworzyć obraz, który może pięknie zdobić niejedno wnętrze. Duże podobrazie o wymiarach 30x40 cm postanowiłam ozdobić wzorem żyrandola z pięknego szablonu Stamperii i pastą strukturalną. Tło uzupełniłam kwiatowymi koronkami, a przestrzenie wypełniłam transparentną pastę pękającą. Taką bazę wycieniowałam farbami Soft Decor. 
Jak to często bywa  z pewnymi rzeczami trzeba się przespać... :)
Jeszcze wczoraj czułam pewien niedosyt. Czegoś brakuje, coś bym dodała ... I tak dzisiaj koronka otrzymała jeszcze delikatne muśnięcie złotem ;) Dodałam na nią pastę pozłotniczą, która pięknie uwypukliła kwiaty na koronce. 


Wszystkie materiały do stworzenia podobnego obrazu i innych dekoracji można nabyć u nas w sklepie stacjonarnym, a już niedługo w sklepie internetowym (przypominamy: pracujemy nad nową platformą sklepową :) ).

Pozdrawiam Was serdecznie,
Natalia

Brak komentarzy: