środa, 3 lipca 2019

Piękna wokół - album scrapbookingowy

Wyjątkowe chwile muszą mieć wyjątkowe miejsce. Ja wciąż obiecuje sobie spacer do fotografa, żeby wywołać zdjęcia z mojego wieczoru panieńskiego. Ten album właśnie przeznaczę na zdjęcia z tego dnia. Jestem ciekawa na jakie wspomnienia przeznaczą nasze kursantki swoje albumy zrobione podczas sobotnich warsztatów.

Ten projekt nie należał do najłatwiejszych. Album był pełen schowków, kryjówek i zakładek, a dodatkowo samą bazę albumy wykonywałyśmy samodzielnie. W naszej pracy wykorzystałyśmy dosłownie do najmniejszego skrawka kolekcję papierów Desert Rose od UHK Gallery. Nasz album udekorowałyśmy także różnymi dodatami - wstążkami, koronkami matriałowymi i papierowymi oraz ręcznie robionymi kwiatkami, które jak się okazało w swojej prostocie zaskoczyły wiele Pań :) Podczas zajęć pokazałam też Paniom jak fajnie można pracować na najmniejszych ścinkach z papierów tworząc warstwy 3D.  Kocia Pracownia po raz kolejny zawitała do naszych DecoKreacji. W zasadzie to przyznam się, że gdyby nie dziewczyny ten projekt albumu by nie powstał. To one mnie mocno zmotywowały, za co im bardzo dziękuje, bo warsztaty okazały się naprawdę cudowne! Dziewczyny z Kociej przywiozły ze sobą też pyszne ciacho i osłodziły nam ten dzień jeszcze bardziej. Uwielbiam kiedy w naszych DecoKreacjach panuje taka rodzinna atmosfera! Dziękuje wszystkim Paniom za obecność przesympatyczny dzień i wytrwałość, bo nad tym projektem pracowałyśmy ponad pięć godzin!

Wszystkie albumy wyszły przecudownie i jestem dumna ze wszystkich Pań. Zadanie jakie zabrały Panie do domu to ostateczne wykończenie albumy dodatkami takimi jak kwiatki czy koronki - niestety pięć godzin to zdecydowanie za mało czasu na spokojne doprowadzenie naszego projektu do końca. Kto odrobi zadanie zachęcam do dzielenia się zdjęciami swoich prac na naszej stronie na Facebooku. Oczywiście Kocia pracownia nie próżnowała przez resztę weekendu i już wykończyła swoje albumy i to jak bardzo na bogato! Zachęcamy do zobaczenia ich albumów na blogu Kociej pracowni tutaj: https://kociapracownia.wordpress.com/2019/07/01/po-kolejnych-warsztatach-albumy-klejone-na-miare/

A my wspominamy nasze warsztaty w fotorelacji:

Bardzo dziękuje za wspólnie spędzony dzień!

Pozdrawiam serdecznie
Natalia

Brak komentarzy: