wtorek, 16 lipca 2019

Warsztaty indywidualne - projekt uskrzydlony !

Są takie okazje, które muszą być szczególnie uhonorowane. Angelika ma bliską osobę, która czeka na przyjście na świat trojaczków (tak, trojaczków!). To niesowite i bardzo wzruszające wydarzenie! Z tej okazji chciałaby stworzyć dla maluszków wyjątkowe prezenty, które byłyby dla nich pamiątką na całe życie. Po ostatnim pokazie Angelice przypadł do gustu notes, który zrobiłam podczas niego. Znalazłyśmy dogodny dla nas termin i spotkałyśmy się w naszych DecoKreacjach na indywidualnych warsztatach. Tak, takie warsztaty, oprócz tych grupowych, również się u nas odbywają! Wiemy, że czasami trudno jest dostosować się do terminów naszych grupowych warsztatów, czasem po prostu wolicie tryb pracy indywidualnej, więc jeśli tylko macie ochotę na tę formę spotkania warsztatowego - zachęcamy do zapytań. Warsztaty indywidualne dają możliwość głębszej analizy danego tematu. Podczas takich zajęć zawsze możemy w stu procentach zaopiekować się Wami całkowicie poświęcić czas tylko i wyłącznie Waszym projektom. Dobór tematu zawsze jest dowolny więc jeśli macie ochotę na bombki w lipcu, to nie ma sprawy. Haha :)

I tak wspólnie z Angeliką zabrałyśmy się do pracy. W ruch poszły koronki, brokaty, mineralne proszki, a na środek Angelika wybrała piękny wzór motyli, których używałyśmy w naszym ostatnim scrapowym projekcie albumowym. Pamiętacie? A tu wkomponowany w mixed media - sami zobaczcie jak wszechstronnie możemy wykorzystywać papier. Skupiłyśmy się również szczególnie nad wycieniowaniem notesu i faktur - w tym projekcie w stylu vintage świetnie sprawdziły się matowe farby talkowe Soft Paint. Tę pracę Angelika pozostawia dla siebie, ale w domu już działa z nowymi notesami dla trzech maluszków.

Ja nie odmówiłam sobie, równolegle zrobienia notesu w podobnym klimacie. Zerknijcie na zdjęcia na samym dole, tam znajdziecie również moją pracę.

Wszystkich serdecznie zapraszam na warsztaty 17 sierpnia jeszcze mamy 4 wolne miejsca :)

A to mój notesPozdrawiam ciepło 
Natalia

Brak komentarzy: