piątek, 30 sierpnia 2019

Ptasie myśli

Za nami pierwsza tura warsztatów notesowych. Techniką mixed media jest zainteresowanych coraz więcej osób. Dzięki swojej trwałości i możliwości łączenia z innymi technikami zyskuje na popularności, a osoby które już zajmowały się decopage i chcą nauczyć się czegoś więcej chętnie sięgają właśnie po mixed media. Osobiście uwielbiam tę technikę między innymi za dowolność łączenia ją z serwetkami, papierami, ale także uwielbiam zatapiać w niej różne elementy 3D: jak koronki, wyciski z foremek, a nawet śrubki i różne inne znaleziska przydasiowe.  Przyznam szczerze, że nawet jeśli miałabym określić obecnie moją wiodącą technikę to zdecydowanie odnajduję się najbardziej w mixed mediach. Jednym z moich ulubionych przedmiotów ozdabianych tą techniką są własnie notesy i kalendarze. Dzięki specjalnym preparatom zabezpieczającym taki notes możemy wrzucić do torebki i nie martwić się o żadne uszkodzenia, a taki przedmiot cieszy moje oko cały rok :)

Nasze warsztaty notesowe czy też kalendarzowe przyciągają zawsze spore grono kursantów. I tak też jedną z ostatnich sobót spędziłyśmy na wspólnym tworzeniu. Przy pracy pomocne były nam ptaszkowe papiery z kolekcji scrapbookingowej od UHK, a także niepowtarzalne koronki z pracowni Pani Barbary Olejnik. I tak powstały nasze cudne notesy, które z pewnością posłużą Paniom na wiele zapisów, chociaż niektóre Panie przyznały, że staną one na honorowym miejscu, bo są zbyt ładne aby je zapisywać :) Zobaczcie sami nasze etapy pracy:
Pozdrawiam ciepło
Natalia

1 komentarz:

OdnowionaJa pisze...

Takie warsztaty, to na bank świetna zabawa, a do tego tyle można się nauczyć. Piękności stworzyłyście, bardzo bajkowe, no prześliczne. :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu radosnych, twórczych chwil. :)))