DESIGN TEAM

Na naszych stronach znajdziecie inspiracje i pomysły stworzone dla nas przez:


Mam na imię Agnieszka i jestem pomysłodawczynią i właścicielką DecoKreacji. Prywatnie mama 2-letniego Michasia i żona Jacka, z którym Centrum Hobbystyczne DecoKreacje współprowadzę. 
Zawsze drzemała we mnie artystyczna dusza. Jako zodiakalny Bliźniak nigdy w miejscu usiedzieć nie umiałam, otwarta na różne twórcze działania i piękno świata.
Osiem lat temu natknęłam się na nową technikę noszącą intrygującą nazwę decoupage i... wpadłam jak śliwka w kompot. Tak się zaczęła moja przygoda, która trwa do dziś stając się moją pasją i sposobem na życie. Marzyłam o stworzeniu miejsca, które będzie integrowało, inspirowało i dostarczało materiałów do twórczych działań, które będzie tętniło życiem i życie innych tworzyło. Chyba się udało ;)  
Zajmuje się głownie decoupage i technikami postarzania/stylizacji drewna, ale w wolnych chwilach chętnie filcuję, bawię się biżuterią i różnymi dekoracjami,  a ostatnio zaczynam z fascynacją rozgryzać scrapbooking. Z przyjemnością Was inspiruję, nie od dziś.Mamą Lenki i Mikosia jestem. Żoną - specjalistą ds logistyki w swojej rodzinie :). Z wykształcenia - filologiem rosyjskim. Kocham swoją rodzinkę, scrapbooking, truskawki i lody kawowe. Kiedyś mocno interesowałam się kulturą i językiem rosyjskim. Dziś skutecznie to wszystko przykrył scrapbooking, cardmaking, memorykeeping (tworzę scrapy, karteczki, albumy i inne). Wyżywam się artystycznie na swoim blogu: www.madzik-scrapuje.blogspot.com. Lubię nowe ciekawe inicjatywy, ludzi z pasją i pomysłem - dlatego zgłosiłam się do DT Decokreacji. Strasznie się cieszę, że przeszłam, i że razem z tymi fantastycznymi dziewczynami będę mogła inspirować Was moimi pracami. Zrobię wszystko, by Was nie zawieść. Pozdrawiam ciepło tuzaglądaczy :) - Madzik.
Na imię mam Dominika, w świecie blogowym można mnie znaleźć pod nickiem Selennea. 
Rękodzieło jako takie nigdy nie było mi obce i zawsze było gdzieś blisko, ale bardziej świadomie zaczęłam się nim pasjonować jakieś 5 lat temu. Moją sympatię skradł scraobooking w najróżniejszych formach. Najbardziej chyba lubię tworzyć kartki i jakieś inne drobiazgi, prócz tego próbuje swoich sił z decoupage.
Z zamiłowania kociara - mam trzy miauczące piękności. No i póki co studentka po technikum budowlanym.
Mam nadzieję, że  moje pomysły przypadną Wam do gustu i zachęcą do samodzielnego tworzenia.
Pozdrawiam Was serdecznie!'

Brak komentarzy: