O NAS

DecoKreacje Home&Decor (przez lata funkcjonujące jako Centrum Hobbystyczne DecoKreacje) jest miejscem na mapie Szczecina, które powstało z ogromnej pasji tworzenia, poznawania nowych technik rękodzielniczych i dzielenia się nią z innymi. Marzeniem naszym było, by stworzyć hobbystom i hobbystkom ze Szczecina i okolic możliwość wzajemnego poznawania się i integrowania, ułatwić dostęp do produktów do własnoręcznego tworzenia i zaproponować ciekawe formy poznawania nowych technik i szkolenia swoich umiejętności.

Od 2003 roku prowadzimy w Szczecinie działalność szkoleniową organizując twórcze warsztaty dla dużych i małych :). W między czasie, wiosną 2007 roku powstał nasz sklep internetowy, który stworzył szczeciniankom, ale też mieszkańcom całego kraju jak i tym zza granicy możliwość zaopatrzenia się w materiały plastyczne i hobbystyczne.

Rok później poszliśmy dalej - w przyziemiu pięknie odnowionej kamienicy umiejscowiła się nasza siedziba,  co pozwoliło nam na stworzenie centrum hobbystycznego z prawdziwego zdarzenia- stworzenie sklepu stacjonarnego dla kreatywnych, bogatej oferty warsztatowej promującej najróżniejsze techniki własnoręcznego tworzenia.
Od tego czasu regularnie realizujemy szkolenia indywidualne jak i dla grup zorganizowanych zarówno w naszej siedzibie jak i w terenie - szkołach, przedszkolach, świetlicach wiejskich, współpracując zarówno z osobami prywatnymi jak i instytucjami i organami samorządowymi. Od 2014 roku jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem rewelacyjnych farb Chalk Paint i produktów do stylizacji mebli i dekorowania wnętrz Annie Sloan i z zaangażowaniem realizujemy warsztaty stylizacji mebli dla każdego na różnym stopniu zaawansowania.

Dziś, nasze DecoKreacje to już nie tylko sklep i miejsce warsztatów, ale również pracownia, w której tworzą się unikalne i niepowtarzalne przedmioty małe i duże, stylizują meble i inne przedmioty użytkowe, które oferujemy naszym Klientom. Z przyjemnością realizujemy zamówienia na wyjątkowe i stylowe, często personalizowane, przedmioty na różne okoliczności jak śluby, komunie, chrzciny.

Serdecznie zapraszamy! :)Agnieszka Sowińska
"DecoKreacje Home&Decor to moje ukochane "dziecko". Wymarzone i wypielęgnowane. To moja ogromna pasja, którą od lat żyję i bez której żyć nie mogę. Uwielbiam dzielić wiedzą podczas warsztatów i pokazów, inspirować innych i pokazywać w jak prosty sposób możemy przemieniać świat wokół nas. Specjalizuję się w technice decoupage (doświadczenie 15 lat w temacie) oraz stylizacją mebli i przedmiotów użytkowych. W między czasie z zaangażowaniem sięgam również do takich technik jak  mixed media, scrapbooking. Nieobce jest mi tworzenie biżuterii, technika pergaminowa, witraż metodą Tiffaniego, malowanie na jedwabiu. Nie lubię się ograniczać. Wciąż otwarta na nowości szukam, szkolę, chłonę, dzielę się. Uwielbiam rozpalać w innych pasję tworzenia."


   


O naszych początkach:
A zaczęło się od decoupage... - Materiał zrealizowany w listopadzie'2011 przez portal wSzczecinie.pl