O NAS


Centrum Hobbystyczne DecoKreacje w Szczecinie powstało w z ogromnej pasji. Z pasji tworzenia, poznawania nowych technik rękodzielniczych i dzielenia się nią z innymi. Marzeniem naszym było, by stworzyć Hobbystom i Hobbystkom ze Szczecina i okolic możliwość wzajemnego poznawania się i integrowania, ułatwić dostęp do produktów do własnoręcznego tworzenia i zaproponować ciekawe formy poznawania nowych technik i szkolenia swoich umiejętności.

I udało się. Od 2003 roku prowadzimy w Szczecinie działalność szkoleniową organizując twórcze warsztaty dla dużych i małych :). W między czasie, wiosną 2007 roku powstał nasz e-sklep, który ma ułatwiać dostęp do artykułów hobbystycznych i plastycznych szczeciniankom, ale nie tylko. Staramy się bowiem, by nasz sklep był atrakcyjny asortymentem dla wszystkich hobbystów i tych ze Szczecina, z całej Polski, a także z zagranicy.

Rok później poszliśmy dalej - w przyziemiu pięknie odnowionej kamienicy umiejscowiła się nasza siedziba,  co pozwoliło nam na stworzenie Centrum Hobbystycznego z prawdziwego zdarzenia- stworzenie sklepu stacjonarnego dla kreatywnych, bogatej oferty warsztatowej i pokazowej, promującej najróżniejsze techniki własnoręcznego tworzenia. Co miesiąc zapraszamy na Spotkania z pasją, na których w przemiłej atmosferze przy kubku pysznej kawy czy herbaty i smakowitym ciastku każdy chętny może podzielić się swoim doświadczeniem, pochwalić swoimi pracami i odnaleźć swoje miejsce wśród pokrewnych kreatywnych dusz. Prowadzimy również zajęcia terenowe, dla grup zorganizowanych. Jesteśmy otwarci na indywidualne formy współpracy.

Idea naszego przedsięwzięcia zjednała nam wielu Przyjaciół, co systematycznie poszerza nam horyzonty i przyczynia się do dalszego rozwoju firmy. Bierzemy udział w targach i jarmarkach, w ciekawych projektach aktywizujących twórczo różne środowiska. I nie brakuje nam planów na dalszy rozwój.

Po to, by być bliżej Was. Po to, by zarażać pasją.
Bo nic nas nie cieszy bardziej, jak wspólna podróż w świat tworzenia.

Zapraszamy! :)

Oto nasza ekipa:

Agnieszka Sowińska
"Jestem twórcą i właścicielem DecoKreacji. To moja ogromna pasja, którą od lat żyję. Uwielbiam dzielić wiedzą podczas warsztatów i pokazów, inspirować innych i pokazywać w jak prosty sposób możemy przemieniać świat wokół nas. Specjalizuję się w technice decoupage (doświadczenie 10 lat w temacie) oraz stylizacją mebli i przedmiotów użytkowych. W między czasie z zaangażowaniem sięgam również do takich technik jak filcowanie, scrapbooking. Nieobce jest mi tworzenie biżuterii, technika pergaminowa, witraż metodą Tiffaniego, malowanie na jedwabiu. Wciąż otwarta na nowości szukam, szkolę, chłonę, dzielę się."

Natalia Wiśniewska

Emilia MichniewiczA zaczęło się od decoupage... - Materiał zrealizowany w listopadzie'2011 przez portal wSzczecinie.pl